2

Burgerschap project Greijdanus

Onderbouwleerlingen van het Greijdanus zijn afgelopen week op pad en aan de slag gegaan. Voor het vak Burgerschap mochten zij verschillende Zwolse initiatieven en organisaties bezoeken, zo gingen ze ook langs bij Hart voor Zwolle. Een enthousiaste groep jongeren kwam langs voor een presentatie en stelde hun voorbereide vragen. De leerlingen zijn vervolgens creatief bezig geweest en zijn nog dieper onze stichting in gedoken. Bij dit leerzame en creatieve project hebben zij mogen leren over wat Hart voor Zwolle doet, maar vooral over wat er nodig is in onze stad en hoe zij zich kunnen inzetten voor de samenleving.

Als resultaat kwamen zij persoonlijk de mooie posters overhandigen met hun kijk op wat wij doen. Een leuke samenwerking en leerzaam voor beide kanten!